דרכון רומני לאזרחי ישראל

יש לכם שורשים רומנים? מעוניינים להוציא דרכון רומני? לבדיקה חינם מלאו את הטופס.

דרכון רומני לאזרחי ישראל

ישראלים רבים המתגוררים בישראל, כבר מימשו את זכאותם וקיבלו את האזרחות הרומנית שלהם. בהליך הזכאות לאזרחות ולדרכון הרומני, לא חלה חובת מגורים ברומניה. כמו כן, האזרחות הישראלית שלכם נשמרת גם לאחר קבלת האזרחות החדשה. אם אתם מעוניינים להוציא דרכון רומני, תקבלו את הזכויות של אזרחי רומניה.

כבר ב-2007, הצטרפה רומניה למדינות האיחוד האירופי. כך חברה למדינות אחרות החברות באיחוד כדוגמת פורטוגל, איטליה, צרפת, הולנד, גרמניה, בלגיה ואחרות. אזרחי המדינות הללו, זכאים להטבות האיחוד האירופי. לכן, אם אתם אזרחי רומניה תהיו זכאים לכלל ההטבות ותוכלו להמשיך ולהתגורר בישראל. הדרכון הרומני שלכם כמובן ייחשב לדרכון אירופאי לכל עניין. תוכלו להנות מכניסה למדינות בעולם ללא אשרות שזקוקים להם אזרחי ישראל בעלי דרכון ישראלי בלבד.

כדי להוציא דרכון רומני, תצטרכו ראשית לדאוג לאזרחות הרומנית שלכם ולהתחיל את התהליך. השלב הראשון הוא כמובן בדיקת זכאותכם. אם אתם צאצאי אזרחי רומניה או אזרחי שטחים שבעבר היוו חלק מרומניה (למשל מולדובה), הנכם זכאים לאזרחות רומנית בסיכוי גבוה. אם אתם צאצאים למי שבעבר ויתרו על אזרחותם הרומנית, תוכלו לממש את זכאותכם אך בתנאים מעט שונים.

מומלץ לבדוק היטב את זכאותכם ואת סוג הזכאות. ישנו הבדל בין אזרחי רומניה בעבר שנותרו אזרחים (אזרחים רדומים) לבין מי שוויתרו בעבר על אזרחותם הרומנית. הגשת המסמכים ושאר התהליך, ברובו ייעשה בשפה הרומנית ורצוי להגיע מוכנים לתהליך לאחר בדיקה ואיסוף המסמכים הרלוונטיים.

משרדנו בעל ניסיון רב בהוצאת אזרחות רומנית ודרכון רומני לאזרחי ישראל. אנו מלווים לקוחות רבים בדרך למימוש זכאותם לדרכון אירופאי. מוזמנים ליצור קשר לייעוץ ולבדיקת זכאותכם עם משרד עו"ד מאיה לנקר ירדני המתמחה בתחום.

צאצאים לילידי רומניה זכאים לדרכון רומני!
הוצאת אזרחות רומנית ודרכון רומני תעניק לכם רשימה של היתרונות המשמעותיים.
תוכלו לעבוד, לחיות וללמוד באירופה, בדקו האם אתם זכאים בחינם.
תודה על פניתכם
הודעתך התקבלה במערכת,
נציגינו יחזורו אליכם בהקדם.