אישור הסכם ממון

יש לכם שורשים רומנים? מעוניינים להוציא דרכון רומני? לבדיקה חינם מלאו את הטופס.

מהו אישור הסכם ממון?

הסכם ממון הינו מסמך משפטי שמנוסח על ידי בני הזוג, שקובע את התוואי וההנחיות לניהול הפרידה הפוטנציאלית בין שני בני זוג, וכן את ההתנהלות שאחרי הפרידה. ההסכם נערך לפני הנישואין, ובמסגרתו מסדירים בני הזוג את ענייניהם הנוגעים לרכוש ולכספים, ובכך מקלים על יישוב סכסוכים עתידי בענייני רכוש וחלוקת הרכוש במקרה של פרידה, קרע או גירושין.

הסכם ממון איכותי מסכל את הצרות והמריבות העתידיות. על מנת להימנע מפרוצדורות, עלויות, בירוקרטיה וסחבת מיותרים, מומלץ מאוד לבצע את הסכם הממון לפני הנישואין – ולא אחריהם. הסיבה היא שהסכם טרום נישואים, ניתן לאשר אצל נוטריון (או רשם נישואין) ואין צורך לאשר אותו בבית המשפט או בבית הדין הדתי.

משרד עו"ד לנקר-ירדני מייצג צדדים המבקשים להשיג אישור להסכם הממון. משרדנו הינו בעל ניסיון רב באישור הסכמי ממון.

האם אני זכאי לאזרחות רומנית?
האם אני זכאי לאזרחות רומנית?
 
הזכאות שלך לאזרחות ולדרכון רומני מותנית בהוכחת הזיקה שלך לרומניה.
 
  • נולדת ברומניה או בחבל ארץ שהשתייך בהולדתך לאדמת רומניה (מולדובה, אוקראינה וכו')?
    נולדת מחוץ לרומניה אבל הוריך או אחד מהם הוא יליד רומניה שהיה אזרח רומניה בעברו?
    אתה והוריך נולדתם בישראל אך אחד מסביך נולדו ברומניה והיו אזרחי רומניה?
 
את הזכאות לדרכון הרומני ניתן לממש עבור דור שני או שלישי, זה תלוי בפרטי הבקשה ובמקרה הספציפי. מה שכן חשוב לדעת הוא שאין חובה על הדור שנולד ברומניה לממש את הזכאות לדרכון הרומני על מנת להעביר את הזכאות הלאה לדורות הבאים.
כך שגם אם הוריך או סביך אשר נולדו ברומניה והיא אזרחי רומניה בעבר או בהווה – לא חידשו את האזרחות או הדרכון שלהם, אתה תוכל לממש את זכאותך בכל מקרה.
גם במקרה בהם הוריך או סביך אינם בחיים והם שהיו אזרחי רומניה, אין בעיה. ניתן להוכיח את זכאותם לאזרחות. יתכן כי מדובר ביוצאי רומניה שעלו בשנים בהן לא נשללה אזרחות עבור יוצאי רומניה.
דרכון רומני, אזרחות רומנית, הוצאת דרכון רומני, הוצאת אזרחות רומנית, הסדרת אזרחות רומנית
האם אני יכול להוציא דרכון רומני?
התנאי להוצאת דרכון רומני, היא ראשית לקבל את האזרחות הרומנית. התחל מבדיקת זכאותך ומימושה לאזרחות הרומנית. לאחר שתהפוך לאזרח רומני מן המניין, תוכל להוציא את הדרכון הרומני שלך.
דרכון רומני, אזרחות רומנית, הוצאת דרכון רומני, הוצאת אזרחות רומנית, הסדרת אזרחות רומנית
אם יש לי תעודת לידה רומנית שלי / של הוריי / של סבי האם אני יכול לממש את זכאותי?
תעודת לידה רומנית אינה מספיקה! תעודת לידה רומנית אמנם מראה כי האדם נולד ברומניה, אך אין זה מוכיח את אזרחותו הרומנית. לא בהכרח אדם שנולד ברומניה הוא אזרח רומני.
התהליך של הוכחת האזרחות הרומנית בעבר שלך או של קרוב משפחתך, כרוך במציאת מסמכים ואישורים והגשתם כחלק מתהליך הגשת הבקשה. רבים מהמסמכים והאישורים הדרושים, נמצאים ברשויות ברומניה. למעשה יש להשיג את האישורים הרלוונטיים מהגורמים והרשויות ברומניה.
זאת גם אחת הסיבות שמאוד חשוב למצוא בעלי מקצוע נכונים לטיפול בפניה שלך לאזרחות או דרכון רומנים. בעלי מקצוע מנוסים מעורים בכל הפרטים להשגת המסמכים וכן מנהלים קשרים ישירים עם גורמי המקצוע הרלוונטיים ברומניה. חשוב להיות בקיאים היטב בכל ההליכים ובאופן ההתנהלות מול המוסדות הרומניים ועם הפקידים המטפלים בבקשה. אם יש לך תעודת לידה רומנית שלך או של קרובך ואתה מעונין בהדרכה כיצד להתקדם או לברר את זכאותך המלאה, אתה מוזמן ליצור איתנו קשר ואנו מבצע עבורך את הבדיקה ונתקדם להמשך תהליך במקרה ותימצא היתכנות.
דרכון רומני, אזרחות רומנית, הוצאת דרכון רומני, הוצאת אזרחות רומנית, הסדרת אזרחות רומנית
אם אין לי כלל מסמך שמוכיח את הזיקה שלי לרומניה?
אם אין לך בכלל מסמך רשמי רומני המוכיח את זיקתך או זיקתו של קרוב משפחתך לרומניה, אין זה אומר שלא תוכל לממש את זכאותך. אם ידוע לך שיש לך זיקה לרומניה ואתה חושב שאתה עומד בתנאים, אתה בהחלט תוכל להסתייע בשירותינו, משרד עו"ד מאיה לנקר ירדני , מתמחה בתחום חידוש תוקף לדרכון רומני ואזרחות רומנית. אנחנו נוכל לסייע לכם לחפש את המסמכים והאישורים הרלונטיים בארכיונים הרומניים. ברוב המקרים נוכל למצוא מסמכים אשר יעזרו לכם בתהליך הגשת הבקשה ולבסס את זיקתכם לרומניה.
דרכון רומני, אזרחות רומנית, הוצאת דרכון רומני, הוצאת אזרחות רומנית, הסדרת אזרחות רומנית
מהו אופן הגשת המסמכים בתהליך הבקשה לדרכון הרומני?
בכל תהליך הגשת הבקשה לאזרחות או לדרכון הרומני, כל מסמך שצריך להגיש אל השגרירות הרומנית חייב להיות בשפה הרומנית, עם חותמת אפוסטיל. מסמכים שלא יוגשו בצורה נכונה ישללו והגשת הבקשה שלכם לא תטופל. חשוב מאוד לוודא שהמסמכים תקינים בטרם הגשתם אל השגרירות הרומנית. המסמכים שנדרשים בתהליך הבקשה לקבלת אזרחות או דרכון רומניים הם תעודות לידה של יליד רומניה קרוב המשפחה שלך וכן תעודות המאשרות את הקשר בינך ובין בעל תעודת הלידה. כמו כן יש לצרף מסמכים המעידים על היותו של קרובך אזרח רומניה בהווה או בעבר. בנוסף, יש להגיש תעודת יושר ותעודת לידה של מגיש הבקשה, כלומר שלך. על מנת לוודא כי אין לך עבר פלילי (במקרים בהם יש עבר פלילי ייבדק כל מקרה לגופו, אנו ממליצים להתייעץ איתנו בכל מקרה בטרם הכנת והגשת המסמכים לבקשה על מנת לחסוך טרחה ולבחון האם ישנה זכאות למרות זאת). אל כל המסמכים הללו יש לצרף את מסמכי הבקשה הרשמיים שאותם השגרירות הרומנית מחייבת אתכם למלא על מנת להגיש את הבקשה.
דרכון רומני, אזרחות רומנית, הוצאת דרכון רומני, הוצאת אזרחות רומנית, הסדרת אזרחות רומנית
מהו זמן ההמתנה לתהליך?
באופן כללי לא ניתן לדעת את זמן ההמתנה המדויק עד שתקבלו את התשובה מהשגרירות הרומנית. זמן ההמתנה תלוי בעיקר במורכבות הבקשה שלכם, בסדר ובארגון של הבקשה שלכם ובכמות המסמכים שאותם הגשתם עם הבקשה. ככל שהבקשה תהיה קלה ופשוטה יותר, עם מסמכים ברורים והוכחת זיקה ברורה לרומניה - כך זמן ההמתנה יהיה קצר. בתהליכים יותר מורכבים בהם ניתנת בקשה עם פרמטרים לבדיקה פרטנית או קושי למצוא מסמך מסוים שהכרחי לתהליך הבקשה, יתכן זמן המתנה ארוך יותר מהממוצע. ליווי של אנשי מקצוע מהתחום, כנראה יחסוך לכם זמן רב, ייעול התהליך וליווי של עו"ד מנוסה באזרחות ודרכון רומני, הוא חשוב על מנת לקבל את התשובה שלכם מהירה יותר ולא לקחת סיכון שתהליך הבקשה יסתבך. איש מקצוע עשוי לקצר את זמני ההמתנה באופן משמעותי.
דרכון רומני, אזרחות רומנית, הוצאת דרכון רומני, הוצאת אזרחות רומנית, הסדרת אזרחות רומנית
האם ניתן להגיש את הבקשה ולממש זכאות באופן עצמאי?
ראשית, התשובה היא כן. ניתן להגיש בקשה לקבלת אזרחות רומנית או דרכון רומני באופן עצמאי.
לצד זאת, חשוב להדגיש שישראלים רבים נמנעים מלקחת את ההימור ומעדיפים לפנות אל המומחים בתחום כדי לייעל את התהליך בהקדם ולהימנע ממצבים של טעויות.
לאנשי המקצוע בתחום, לרוב ישנו ניסיון רב בתהליך וכבר עברו תהליכים מורכבים של מגישי בקשה לרשויות ברומניה. לכל אחד מקרה שונה, מסמכים שונים ובסיס שונה ולכן הדרך לדרכון הרומני תהיה מעט שונה. יתכן שחברכם הצליח בעצמו, זה אכן אפשרי – אך לא מעיד על הכלל. לאנשי המקצוע בתחום ניסיון שמסייע לפעול גם במצבים מורכבים יותר.
בנוסף, סיוע של אנשי מקצוע יחסוך לכם זמן ויעזור לכם להימנע מטעויות. מדובר בהליך בירוקרטי שנבדק לעומקו של עניין על ידי הרשויות ברומניה, זה תהליך שלוקח זמן ומצריך בקיאות בחוק הרומני, במסמכים הרלוונטיים ובשפה. אנשי מקצוע מיומנים ידעו לאתר עבורכם את המסמכים הדרושים לכם וכן למלא את מסמכי הבקשה.
בנוסף, לרוב סיוע של בעל מקצוע – יחסוך לכם כסף. נכון שהפניה לבעל המקצוע או לעו"ד המתמחה בתחום היא השקעה כספית, אך בפועל היא יכולה לחסוך לכם לא מעט כסף. יש שירותים נלווים שתידרשו לשלם עבורם אם תעשו את התהליך באופן עצמי כמו חתימות נוטריון ואפוסטיל. כמובן שגם לתרגום לשפה הרומנית תידרשו להוסיף תשלום.
 
אתם מוזמנים לפנות למשרדנו, על מנת לחסוך זמן יקר ולייעל את התהליך. אנחנו נשמח לסייע לכם לבדוק את זכאותכם לדרכון רומני וללוות אתכם בתהליך ולכל אורך הדרך. מוזמנים ליצור קשר עם משרדנו, עו"ד מאיה לנקר ירדני המתמחה בדרכון רומני, אזרחות רומנית ובכל שלבי התהליך מרגע בירור הזכאות ועד לשלבי אישור הבקשה.
דרכון רומני, אזרחות רומנית, הוצאת דרכון רומני, הוצאת אזרחות רומנית, הסדרת אזרחות רומנית
צאצאים לילידי רומניה זכאים לדרכון רומני!
הוצאת אזרחות רומנית ודרכון רומני תעניק לכם רשימה של היתרונות המשמעותיים.
תוכלו לעבוד, לחיות וללמוד באירופה, בדקו האם אתם זכאים בחינם.
תודה על פניתכם
הודעתך התקבלה במערכת,
נציגינו יחזורו אליכם בהקדם.