אודות

יש לכם שורשים רומנים? מעוניינים להוציא דרכון רומני? לבדיקה חינם מלאו את הטופס.

אודות עו"ד מאיה לנקר ירדני

למשרד רישיון עריכת דין משנת 2001 ורישיון נוטריון משנת 2012 והוא עוסק בתחומים רבים ייפוי כוח מתמשך, אישורים נוטריוניים, נישואים חד מיניים, צוואות, חוזי מקרקעין, אישור הסכם ממון, וכמובןהשבת אזרחות ורישומה ברומניה והוצאת דרכון רומני לצאצאי רומניה בישראל, תחום בו אנו מתמחים מאז שנת 2004. 
 

משרד עורכי הדין ונוטריון מאיה לנקר-ירדני הוא משרד ותיק ומוערך, בעל ניסיון רב בתחום והוא אף נמנה בין מהמשרדים הראשונים בארץ שעסקו בליווי השבת אזרחות רומנית וקבלת דרכון. השירות שניתן על ידי המשרד כולל בין היתר גם שירותי נוטריון, תרגום מסמכים ועריכת מסמכים מתאימים.  
אנו מלווים את לקוחותינו מתחילת התהליך ועד לסופו, דהיינו, עד לקבלת הדרכון. בזכות ניסיון רב-שנים, מומחיות ומקצועיות, הצלחנו לפתור גם מקרים מורכבים, וסייענו ללקוחות רבים לשנות את מסלול חייהם, כאשר שיעורי ההצלחה בהוצאות הדרכון והאזרחות הנם גבוהים מהמקובל בענף. 

 
משרדנו מתמחה באיתור פרטי הלידה של היליד הרומני והשגת מסמך הוכחת הלידה מרומניה, בהתאם לפרטים שאותרו.  
ישנה חשיבות רבה לאיתור פרטי הלידה המדויקים של היליד הרומני בטרם הזמנת תעודת הלידה. על הפרטים שמוזנים לצורך הזמנת תעודת הלידה להיות מדויקים הן באיות שמו של היליד הרומני, הן באיות מדויק של שמות הוריו כפי שנרשמו ברישום הלידה, והן בתאריך הלידה של היליד הרומני.  
מסמך הוכחת הלידה יונפק רק במידה ותימצא התאמה מלאה של כלל נתוני הלידה המוזכרים לעיל אל מול הבקשה. לפיכך, יש צורך במומחה שיאתר עבורכם את פרטי הלידה, בדיוק כפי שנרשמו במסמך הוכחת הלידה, טרם הזמנת התעודה. 


 

צאצאים לילידי רומניה זכאים לדרכון רומני!
הוצאת אזרחות רומנית ודרכון רומני תעניק לכם רשימה של היתרונות המשמעותיים.
תוכלו לעבוד, לחיות וללמוד באירופה, בדקו האם אתם זכאים בחינם.
תודה על פניתכם
הודעתך התקבלה במערכת,
נציגינו יחזורו אליכם בהקדם.