הדרך המהירה לאזרחות רומנית

יש לכם שורשים רומנים? מעוניינים להוציא דרכון רומני? לבדיקה חינם מלאו את הטופס.

הדרך המהירה לאזרחות רומנית

הבנתם שהאזרחות הרומנית היא מה שאתם רוצים? מחכים כבר לקבל את שלל הטבות מדינות האיחוד האירופי? אנחנו כאן כדי לעשות סדר. אז ריכזנו עבורכם את כל מה שדרוש לכם לדרך המהירה לאזרחות רומנית.

ראשית כמובן, הצעד הראשון והמחייב שימנע מכם בזבוז זמן מיותר. בירור הזכאות שלכם. כדאי להתחיל את התהליך לאחר שנבדקה זכאותכם על ידי גורם מנוסה. בדיקה מראש תחסוך לכם זמן, מאמץ וכמובן כסף.

השלב השני שלכם בדרך לאזרחות רומנית ודרכון אירופאי, יהיה שלב המסמכים. עליכם לאתר ולהציג את שלל המסמכים הרלוונטיים המציגים הוכחות לאזרחותם של קרוביכם (הזכאות היא ל-2 דורות קדימה). מסמכים המציגים את הקשר ביניכם לבין צאצא רומניה. וכן מסמכים רשמיים כמו תעודות לידה, תעודת עליה וכו'.

את המסמכים שמציגים יש לתרגם, בידי גורם מנוסה ומקצועי על מנת להגיש את הבקשה באופן מסודר וללא פגמים שיצריכו בקשות נוספות ועיכוב האישור.

כלל טפסי ומסמכי הבקשה שלכם כמובן יוגשו ביחד לבחינת הבקשה. הבקשה שלכם תיבדק על ידי הגורמים הרשמיים. תחילה, יבררו את המעמד האזרחי של הקרוב המשפחתי שלכם שבגינו אתם מגישים את הבקשה. ייבדק באיזה מעמד אזרחי הוא עזב את רומניה (יש מי שאזרחותם נשללה למשל), יש לדעת זאת בשלבי בדיקת זכאותכם. גם מי שאזרחותו נשללה – יוכל להגיש בקשה.

אם כבר החלטתם שאתם רוצים להתחיל בתהליך ואתם חושבים שיש לכם אפשרות להוציא אזרחות רומנית וכך גם דרכון אירופאי נחשק, את כלל השלבים מומלץ לבצע בליווי של גורם מקצועי ומוסמך. הדרך לאזרחות רומנית היא תהליך בירוקרטי שיכול לעיתים להיות קצת מורכב. אתם מוזמנים לפנות למשרד עו"ד מאיה לנקר ירדני המתמחה בתהליך הוצאת אזרחות רומנית.

נשמח לעמוד לשירותכם החל משלבי בירור הזכאות שלכם, דרך שלבי הגשת הבקשה ועד לשלב קבלת האזרחות הרומנית החדשה שלכם. צרו קשר ונצא יחד לדרך.

 

צאצאים לילידי רומניה זכאים לדרכון רומני!
הוצאת אזרחות רומנית ודרכון רומני תעניק לכם רשימה של היתרונות המשמעותיים.
תוכלו לעבוד, לחיות וללמוד באירופה, בדקו האם אתם זכאים בחינם.
תודה על פניתכם
הודעתך התקבלה במערכת,
נציגינו יחזורו אליכם בהקדם.